Oferty pracy

Bank Spółdzielczy w Andrespolu poszukuje kandydata na stanowisko

w DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM

miejsce pracy: Centrala Banku - ANDRESPOL

(nr ref. 1/2020)

Główne zadania:

  • prowadzenie obsługi płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PIT, PFRON, GUS itp.
  • sporządzanie sprawozdań finansowo-księgowych,
  • kompleksowa obsługa czynności związanych z gospodarką własną Banku,
  • czynności związane z rozliczaniem Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą płacową i/lub pracy w dziale księgowości,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • samodzielność, sumienność i dokładność,
  • wykształcenie wyższe, preferowane finanse, bankowość lub pokrewne,
  • znajomość systemu E-nova w zakresie kadrowo-płacowym będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu i sporządzaniu sprawozdań finansowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • szkolenia
  • możliwość przynależności do ubezpieczenia grupowego w jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych,
  • pakiet sportowy,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet socjalny